Počátek

Jednoho dne na konci roku 2010 se moje žena pustila do hledání nové kabelky.
Jazyky nám moc nejdou, tak hledala na českých internetových stránkách, ale pořád se jí nedařilo najít kabelku, která by jí padla do oka. Takovou, jak říkala „aby nebyla fádní, konzervativní, ale aby byla zajímavá a nemusela na ní půl roku šetřit“. Když si posteskla, že se takovou nedaří najít, tak jsem si vzpomněl, že přece jenom jeden cizí jazyk trochu zvládám – Polštinu (za to děkuji Polské televizi).
Při prohledávání polských stránek jsme objevili značku Słoń Torbalski s opravdu neobvyklými a dle našeho soudu velmi zajímavými koženými kabelkami. Po chvilce prohlížení se mě žena zeptala. „A co kdyby jsme je prodávali?“ Kabelky mě tak zaujaly, že jsem byl pro, bez váhání a přemlouvání 🙂.
Od rozhodnutí do naší první návštěvy úžasné manufaktury, ve které vznikají naše ojedinělé kabelky, uplynulo jen několik týdnů. Slovo dalo slovo a v únoru 2011 přišel na svět Kabelkový Slon.
Díky vstřícnosti majitele a zaměstnanců firmy, jsme v továrničce jako doma a na tvorbě batohů, kabelek a tašek se aktivně podílíme (fotky z výroby najdete zde). Produkty značky Słoń Torbalski prodáváme pod názvem Kabelkový Slon, v e-shopu, v kamenné prodejně a na různých prodejních portálech jako je Fler nebo Potvor.
Název Kabelkový Slon je volným překladem názvu dílny a také „NAŠE KABELKY STEJNĚ JAKO SLONA NELZE PŘEHLÉDNOUT“.
Na začátku roku 2018 jsme přišli s novou značkou kožených kabelek, batohů a tašek – Hungry Hearts, která je určna pro o trochu konzervativnější zákazníky než jsou zákazníci Kabelkového Slona.
Kamenný obchůdek INDIVIDUALITY by Kabelkový Slon, ve kterém najdete spoustu dámské módy naší značky INDIVIDUALITY, ale i jiných značek, provozujeme od 4. srpna 2014. Pár slov o obchůdku najdete zde.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Jana a Martin

P1020850

Ctíme individualitu

Naše rádiové reklamní spoty: