Počátek

Jednoho dne na konci roku 2010 se moje žena pustila do hledání nové kabelky.
Jazyky nám moc nejdou, tak hledala na českých internetových stránkách, ale pořád se jí nedařilo najít kabelku, která by jí padla do oka. Takovou, jak říkala „aby nebyla fádní, konzervativní, ale aby byla zajímavá a nemusela na ní půl roku šetřit“. Když si posteskla, že se takovou nedaří najít, tak jsem si vzpomněl, že přece jenom jeden cizí jazyk trochu zvládám – Polštinu (děkuji Bolkovi a Lolkovi a jiným skvělým pohádkám Polské televize).
Při prohledávání polských stránek jsme objevili značku Słoń Torbalski s opravdu neobvyklými a dle našeho soudu velmi zajímavými koženými kabelkami. Po chvilce prohlížení se mě žena zeptala. „A co kdyby jsme je prodávali?“ Byl jsem pro (bez váhání a přemlouvání 🙂 ).
Od rozhodnutí do naší první návštěvy úžasné manufaktury, ve které vznikají naše ojedinělé kabelky, uplynulo jen několik týdnů. Slovo dalo slovo a v únoru 2011 přišel na svět Kabelkový Slon. Díky vstřícnosti majitele i ostatních zaměstnanců firmy můžeme továrničku často navštěvovat, aktivně se podílet na tvorbě kabelek a kontrolovat jejich výrobu (fotky z výroby najdete zde). Značku Słoń Torbalski nyní zastupujeme v Česku a na Slovensku.
Název Kabelkový Slon je volným překladem názvu firmy dodavatele a také „NAŠE KABELKY STEJNĚ JAKO SLONA NELZE PŘEHLÉDNOUT“.
Od 4. srpna 2014 provozujeme kamenný obchůdek INDIVIDUALITY by Kabelkový Slon. Pár slov o obchůdku INDIVIDUALITY by Kabelkový Slon najdete zde.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Jana a Martin

P1020850

Ctíme individualitu

Naše rádiové reklamní spoty: